Kieleckie galerie handlowe najpiękniejsze w Polsce

Tego rodzaju nieruchomości w Polsce z pewnością nikomu nie brakuje. Niektórzy mogą nawet odczuwać przesyt – mowa oczywiście o galeriach handlowych. Wyjątkowe obiekty, jakie pojawiają się nagle, często w dość nieoczekiwanych lokalizacjach, nadal są w modzie wśród inwestorów. Opłacalność inwestycji w tym segmencie rynku, sugeruje że sytuacja przez najbliższe lata się nie zmieni, dlatego można spodziewać się nowych ciekawych obiektów z lokalami handlowymi do wynajęcia, restauracjami typu fast-food oraz, coraz częściej, także z sieciowym kinem.

Bogactwo centrów handlowych sprawia, że co roku wybierane są te najpiękniejsze. Konkurencja jest spora, bo w ciągu ostatnich lat powstało wiele pięknych obiektów. Na prestiżowym tytule zależy również najemcom w centrum, bo mając lokal w galerii handlowej uznanej za najpiękniejszą w kraju można to z powodzeniem wykorzystać w celach marketingowych. Ranking tworzony jest przy okazji świąt Bożego Narodzenia, gdyż właśnie wtedy najwięcej czasu spędzamy w sklepach.

galeria handlowa kielce

Okazuje się, że tymi wyróżniającymi się na tle innych obiektów handlowych są galerie z Kielc. Zarówno Galeria Echo i Galeria Korona to nie tylko są lokale usługowe, ale to miejsca przyjemnej koncepcji architektonicznej, czego w Kielcach nie ma zbyt dużo. Miasto znane z zdewastowanego Dworca PKS i szpetnych reklam, reklamujących przeróżne biura, zyskuje w miejskiej przestrzenie handlowej. Galeria Echo charakteryzuje się kolorowymi podświetlaniami oraz grubymi i czarnymi ramami elewacyjnymi. Zupełnie inna jest Galeria Korna, gdzie ciekawe w oczy rzucają się ciekawe, stalowe wybrzuszenia w konstrukcji.

Kilkanaście lat temu obiekty handlowe przypominały blaszane hale. Powstawały głównie na obrzeżach miast, by nie zaburzać miejskiej przestrzeni publicznej. Ważny było tylko, by miały lokale do wynajęcia, wygląd obiektu schodził na dalszy plan. Teraz liczy się staranna forma architektoniczna, która będzie upiększać miasto, dlatego galerie coraz częściej projektowane są przez znanych architektów.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz